www.przeprowadzkipoznan.pl

Przeprowadzki Poznań

Przeprowadzki Poznań – prywatne i dla firm T. 501 960 950, Sprawdź Cennik


PRZEPROWADZKI KRAJOWE

PRZEPROWADZKI KRAJOWE

To prawda – proces przeprowadzki potrafi być naprawdę stresujący. Niemniej jednak nie musi tak być i to od Państwa zależy czy będzie to traumatyczne przeżycie czy sama przyjemność i oczekiwanie na nowy etap życia.

Nasza firma istnieje po to, by tylko ten drugi scenariusz miał miejsce – sprawujemy usługi przeprowadzkowe na terenie całego kraju. Zatem jeśli chcą Państwo przenieść się do nowego biura, domu czy mieszkania szybko, tanio i bez stresu – oto jesteśmy.

Nie ma znaczenia, czy będzie to przeprowadzka na terenie tego samego miasta czy też planują się Państwo przenieść z domu na Pomorzu do mieszkania na Śląsku – z każdym zadaniem poradzimy sobie doskonale. Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte poprzez wieloletnie działanie w tej branży pozwalają nam dać Państwu gwarancję najwyższej jakości realizowanych usług.

Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy nie tylko podchodzą do każdego powierzonego im zadania z należytą starannością to jeszcze są niezwykle uprzejmi dla wszystkich Klientów, stąd proces przeprowadzki przebiega w naprawdę miłej atmosferze, co wszakże ma znaczenie.

Czytaj więcej


PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE

PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE

Dziś coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzkę za granicą, a co oczywiste – z takimi zmianami wiąże się całe zaplecze logistyczne. Przeprowadzki same w sobie bywają stresujące – a co dopiero powiedzieć o tych do innego kraju! Jednak nie musi tak być – wystarczy znaleźć odpowiednią firmę zajmującą się przeprowadzkami, a cały proces będzie szybki, tani i bez stresu. Nie muszą Państwo szukać dalej – oto jesteśmy!

Oferujemy najwyższej jakości przeprowadzki o zasięgu międzynarodowym – na co pozwala nam wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie wielu lat funkcjonowania w tej branży. Solidna firma – to nie tylko pusty frazes w naszym przypadku, bowiem dysponujemy wysoce wyspecjalizowanym zespołem pracowników, solidną flotą pojazdów i skutecznymi metodami przeprowadzkami, które wypracowaliśmy na kanwie naszego doświadczenia.

To, co ponadto wyróżnia naszą ofertę na tle każdej innej to fakt, że oferujemy naprawę korzystny dla Państwa stosunek jakości do ceny. Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna cenowo, a poziom realizowanych usług...

Czytaj więcej


WYWÓZ I UTYLIZACJA STARYCH MEBLI

WYWÓZ I UTYLIZACJA STARYCH MEBLI

Witamy Państwa! Nasza firma to nie tylko przeprowadzki i transport. Nasza firma to także usługa znana jako wywóz i utylizacja starych mebli. Robimy to od lat, dlatego wszelkie zadania związane z wywozem i utylizacją starych mebli nie mają przed nami tajemnic. Nie ograniczamy się do samego umeblowania – nasza usługa obejmuje także wiele innych niepotrzebnych rzeczy. Mogą to być nawet te najbardziej kłopotliwe, jak np. śmieci, liście, czy różnego rodzaju domowy sprzęt RTV i AGD.

Jak to wygląda? Państwo dzwonią, piszą. Umawiamy się i robimy plan. Przyjeżdżamy i gotowe! W kompleksowy sposób opróżniamy różnorakie miejsca, w tym między innymi:

  • piwnice
  • mieszkania

Czytaj więcej


TRANSPORT RZECZY

TRANSPORT RZECZY

Jeśli szukają Państwo firmy, której specjalnością jest przewóz mienia, czyli rzeczy wszelkiego rodzaju – jesteśmy do usług. Nasze usługi skierowane są zarówno w stronę klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Miło jest nam dodać, że grono zarówno jednych jak i drugich stale się powiększa. Wszystko dzięki temu, że odpowiadamy kompleksowo na potrzeby osób które interesuje transport rzeczy – szybki, tani i bezpieczny, a my właśnie takie usługi transportowe zapewniamy, czego najlepszym dowodem są naprawdę liczne, pozytywne referencje, które otrzymujemy.

Tak, nasze usługi cieszą się wielkim powodzeniem i Państwo również mogą tego doświadczyć na własnej skórze decydują się właśnie na nasze wyspecjalizowane usługi. Naszym niezmiennym priorytetem jest to, by oferowane przez nas usługi w pełni odpowiadały na wszystkie Państwa życzenia, preferencje, oczekiwania – stąd atrakcyjne ceny, którymi bijemy konkurencję na głowę, przy jednoczesnym zachowaniu naprawdę wysokiej jakości usług.

Czytaj więcej


TRANSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ

TRANSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ

Firma przeprowadzkowa musi być przygotowana też na inne potrzeby i indywidualne wymagania swoich Klientów – taką dobrze przygotowaną firmą jesteśmy, dlatego postanowiliśmy poprzez poszerzenie swojej oferty odpowiedzieć na jeszcze jedną prośbę. Chodzi o profesjonalny, szybki transport maszyn i urządzeń różnego rodzaju, oczywiście w dobrej cenie. Zatem w trosce o Państwa potrzeby nie tylko oferujemy profesjonalne przeprowadzki, lecz także wyspecjalizowane usługi przenoszenia ciężkich maszyn i urządzeń. Szukali Państwo czegoś takiego? Doskonale!

Ciężkie maszyny i urządzenia potrzebują specjalnego traktowania w czasie transportu ich na wskazane miejsce. My jesteśmy na to przygotowani – profesjonalnie! Przede wszystkim posiadamy odpowiednią flotę samochodów do tego zadania. Są to specjalnie przysposobione pojazdy, dzięki czemu mogą w bezpieczny sposób zawieźć powierzony nam ładunek we wskazany miejsce. Warto w tym miejscu dodać, że przemieszczamy nie tylko pojedyncze ciężkie maszyny, ale i całe linie produkcyjne. I tak proszę Państwa – jesteśmy do tego super przygotowani.

Czytaj więcej