Transport maszyn i urządzeń Poznań i okolice

Firma przeprowadzkowa musi być przygotowana też na inne potrzeby i indywidualne wymagania swoich Klientów – taką dobrze przygotowaną firmą jesteśmy, dlatego postanowiliśmy poprzez poszerzenie swojej oferty odpowiedzieć na jeszcze jedną prośbę. Chodzi o profesjonalny, szybki transport maszyn i urządzeń różnego rodzaju, oczywiście w dobrej cenie. Zatem w trosce o Państwa potrzeby nie tylko oferujemy profesjonalne przeprowadzki, lecz także wyspecjalizowane usługi przenoszenia ciężkich maszyn i urządzeń. Szukali Państwo czegoś takiego? Doskonale!

Ciężkie maszyny i urządzenia potrzebują specjalnego traktowania w czasie transportu ich na wskazane miejsce. My jesteśmy na to przygotowani – profesjonalnie! Przede wszystkim posiadamy odpowiednią flotę samochodów do tego zadania.


Są to specjalnie przysposobione pojazdy, dzięki czemu mogą w bezpieczny sposób zawieźć powierzony nam ładunek we wskazany miejsce. Warto w tym miejscu dodać, że przemieszczamy nie tylko pojedyncze ciężkie maszyny, ale i całe linie produkcyjne. I tak proszę Państwa – jesteśmy do tego super przygotowani.

Mamy w tym doświadczenie i wiemy, że w czasie wykonywania takiego rodzaju usług trzeba wykorzystać nie tylko profesjonalny sprzęt wspomagający, taki jak dźwigi, wózki widłowe czy bloczki, ale też ważna jest wykwalifikowana kadra pracowników potrafiąca wedle potrzeby zbudować rampy czy pochylnie. Taki sprzęt mamy, takimi pracownikami dysponujemy. Dlatego właśnie warto skorzystać z naszej oferty, do czego serdecznie zachęcamy.