Transport pianin – fortepianów Poznań i okolice

Spiesząc się na to, by odpowiedzieć na potrzeby wszystkich naszych Klientów nie zapomnieliśmy o usłudze, jaką jest transport instrumentów muzycznych, takich jak pianino czy fortepian. Wiemy, że nie jest łatwy i to właśnie jest najlepszym argumentem za tym dlaczego tę kwestię zdecydowanie lepiej jest zostawić specjalistom. To właśnie nasza profesjonalna firma wie jak za taki transport pianin – fortepianów się zabrać.

Posiadamy doświadczony zespół fachowców zajmujących się kompleksową realizacją takiego zlecenia. Oczywiście dysponujemy także odpowiednimi narzędziami, dzięki którym to transport ładunków tego rodzaju może odbyć się całkowicie bezproblemowo. Wracając do naszych pracowników warte podkreślenia jest to, że posiadają oni odpowiednią wiedzę aby wywiązać się z tego typu zadań wzorowo.


Każdy powierzony nam instrument traktujemy ze szczególną uwagą i troską – to mają Państwo gwarantowane. Bez względu jakiego rozmiaru i jakiego kształtu jest powierzony nam instrument – dowieziemy go bezpiecznie, na czas, w takim stanie w jakim trafił w nasze ręce. Wszystko odbywa się w systemie od drzwi do drzwi, czyli jak najbardziej kompleksowo. Instrumenty zostaną dostarczone na miejsce, bez względu na to na które piętro mamy je przetransportować. Pomaga nam w tym: specjalistyczny sprzęt, wcześniej wspomniany przeszkolony zespół oraz naprawdę spore, branżowe doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nie tylko w ramach przeprowadzki, ale także w sytuacji gdy trzeba dowieźć instrumenty muzyczne na koncerty bądź inne wydarzenia związane z ich udziałem.